Współpraca

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Zapraszam do współpracy witryny i blogi o wszelkiego typu tematyce. Znajdzie się miejsce na każdy temat jaki chcielibyście poruszyć.

Stawiam na szeroki zakres reklamy na atrakcyjnych zasadach, m. in.:

Jestem otwarta na Wasze propozycje. Blog ma wciąż rosnącą liczbę użytkowników, którzy regularnie go odwiedzają i czytają.

Zapraszam do kontaktu

Prawa do wszystkich tekstów mojego autorstwa są zastrzeżone (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83)

Aneta

11 comments on “Współpraca

 1. Witam ! Jakiś czas temu była pani tak uprzejma i pozwoliła mi zamieścić artykuł pani autorstwa na temat gravioli. Tym razem chciałabym „legalnie” wejśc we wspólpracę i
  wykorzystać jeszcze ten artykuł np. w mailingu albo też w inny sposób zaproponowany przez panią . Zależy mi bardzo na promocji produktu pulpy z gravioli . Na pewno ma pani już opracowany sposób wspólpracy, proszę o przesłanie swojej propozycji .

  Z poważaniem
  Jolanta Czajkowska

 2. Witamy serdecznie.
  Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Prosimy o kontakt.
  Mariusz Ambrosiewicz „Suplementy z natury”

 3. Cześć

  Parę tygodni temu dostałam zadanie przygotowania infografiki na temat „7 zasad bezpiecznego opalania”. Szukając materiałów źródłowych natrafiłam m. in. na Twój post:

  XXX

  Wpis bardzo mi się spodobał i pomyślałam, że może chciałabyś dodać do wpisu moją infografikę? Myślę, że byłoby to świetne uzupełnienie Twojego artykułu, a sama infografika wygląda bardzo estetycznie, a co najważniejsze są w niej zawarte najważniejsze informacje w bardzo skondensowanej formie.

  Jest to pierwsza infografika, którą zrobiłam i jestem z niej bardzo dumna. Byłoby mi bardzo miło gdybyś zechciała ją dodać do wpisu.

  Dlatego też chciałabym się zapytać, czy mogę przesłać Ci infografikę do wglądu? Jeżeli Ci się spodoba to byłoby naprawdę super jeżeli dodałabyś ją do wpisu.

  Pozdrawiam,
  Majka Wabik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.