obraz-na-prezent

Wydrukuj własne zdjęcia na płótnie – GaleriaDruku.com.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Bardzo wyraźnie widać ostatnimi czasy pewien trend. Otóż Polacy coraz częściej urządzają wnętrza swoich domów i mieszkań z naprawdę dużym wyczuciem smaku i stylu. To już nie są pomieszczenia rodem z PRL-u (z ławostołem, meblościanką i szalenie kolorowym dywanem), ale pokoje niczym z prestiżowych katalogów wnętrzarskich. W dużej mierze jest to kwestia odpowiedniego umeblowania, ale także ozdób naściennych. Tanie obrazy zdecydowanie wiodą tu prym – co kompletnie nas nie dziwi. Jeśli za niedużą kwotę można mieć ciekawą, stylową i modną dekorację, to czemu nie skorzystać?

Fotoobrazy hitem ostatnich czasów

Wybiera się je głównie ze względu na personalizację – przecież niezwykle miło jest mieć na ścianie obraz, jakiego nikt inny nie ma, przypominający o miłych chwilach, taki, dzięki któremu udało się zamknąć w kadrze ważne wydarzenia życiowe czy szczególne okazje. Zdjęcia na ścianę w tej formie to też częsty pomysł na prezent (trzeba przyznać, że znacznie lepszy niż kolejna para ciepłych skarpet, perfumy czy też krawat w niekoniecznie interesujące wzorki). Fotografia niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki staje się obrazem – pozwala na to użycie najnowszych technologii!

Sprawdź więcej na www.GaleriaDruku.com.pl

Grafiki do wydruku

Powiedzmy sobie szczerze – nagie ściany w pomieszczeniu świadczyć mogą o tym, że jego mieszkańcy nie przykładają zbyt dużej wagi do kwestii jego urządzenia. A przecież każdy chce przebywać we wnętrzach wysmakowanych, ciekawych, niebanalnych. Zakup obrazu na płótnie to zaś stuprocentowa gwarancja tego, że całość będzie się prezentowała naprawdę zjawiskowo! A jak z wytrzymałością i solidnością tych ozdób naściennych? Tutaj też trzeba dać duży plus, projektanci zadbali bowiem nie tylko o  to, by zastosować ciekawe printy i zdobienia, nie zapomnieli również o tym, iż ma być to ozdoba praktyczna, taka, która posłuży domownikom przez długie lata, niezmiennie pozostając w takim stanie, w jakim mogliśmy ją podziwiać w dniu zakupu.

Dla każdego coś inspirującego!

Widać bardzo wyraźnie, że Polacy rozsmakowali się w różnych stylach aranżacji wnętrz. Jedni przepadają za surowym klimatem loftowym, inni wolą stylistykę vintage, skandynawską czy kolonialną. Na szczęście wybór obrazów jest tak szeroki, że dla każdego znajdzie się coś, co w stu procentach spełni jego wyobrażenia o Pięknie – tym przez duże „P”.

Można cieszyć się także tym, że za wysokiej jakości naścienne ozdoby klient płaci dziś niewiele – zwłaszcza w sytuacji, gdy ceny chociażby podstawowych produktów spożywczych rosną w tempie zastraszającym. Na szczęście stylowa dekoracja do domu (w formie obrazu na płótnie, fotoobrazu czy interesującej grafiki) to zakup, który z całą pewnością nie nadwyręży zanadto domowego budżetu. Czyżbyśmy znaleźli właśnie idealny pomysł na prezenty gwiazdkowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.