long4lashes-odzywka

Odżywka Long 4 Lashes – rzęsy w pędzelku

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Odżywki do rzęs biją rekordy popularności. Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby wypróbować na swoich rzęsach działania odżywki. Efekty mogą bowiem przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania, w zależności od tego, po jaki produkt sięgniemy. Odżywki do rzęs mogą działać bardzo różnie: od poprawy wyglądu rzęs, po wzmocnienie i zahamowanie wypadania włosków, aż po znaczne wydłużenie, pogrubienie i zwiększenie ilości rosnących rzęs – to ostatnie potrafią tylko nieliczne, najlepsze odżywki do rzęs.

Co niszczy rzęsy?

Do niedawna żadna z nas nie zastanawiała się nad tym, dlaczego rzęsy tak łatwo niszczeją i czy można w jakikolwiek sposób polepszyć ich byt. Zła dieta, stres, przebyte choroby, przedłużanie rzęs, zły, zbyt mocny demakijaż, źle dobrany tusz z kontrowersyjnym składem, częste doklejanie sztucznych rzęs – to tylko garstka tego, z czym musi się zmagać jedna mała rzęsa. Nic dziwnego, że ciężko jest jej zachować zdrowy i piękny wygląd.

Jak poprawić wygląd rzęs?

Rozwój kosmetologii pozwolił na stworzenie produktu, który działa nie tylko na powierzchni włosków, ale przede wszystkim na skryte pod skórą cebulki – dzięki temu odżywka do rzęs gruntownie i na długo regeneruje, znacznie wspierając kondycję małych włosków. Jest niezwykle prosta w użyciu, zawiera szereg składników poprawiających kondycję włosków, ich wytrzymałość i odporność.

Jak działa odżywka do rzęs Long 4 Lashes?

Long 4 Lashes to delikatna kuracja do rzęs, której zadaniem jest wzmocnienie włosków od cebulki aż po same końce. Odzywka do rzęs Long 4 Lashes zawiera szereg składników pielęgnujących małe włoski: odmładzający kwas hialuronowy, odżywczą prowitaminę B5, oraz dodającą sprężystości i łagodzącą allantoinę. Odżywka do rzęs Long 4 Lashes została stworzona z myślą o osłabionych rzęsach, które straciły swoją kondycję, stają się łamliwe, kruszą się i wypadają. Regularne stosowanie odżywki jest w stanie znacznie poprawić kondycję i wygląd małych włosków. Long 4 Lashes to odżywka do rzęs o pojemności 3 ml, dosyć gęsta, którą najlepiej nakładać na skórę powiek wieczorem, po dokładnym demakijażu – wówczas ma ona zapewnioną odpowiednią ilość czasu, aby całkiem wniknęła do mieszków włosowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.