woda_ideau

Woda ID’EAU – zdrowie i natura idą w parze

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Ciało człowieka aż w 70 % składa się z wody. Wodę zawierają wszystkie komórki, tkanki, płyny ustrojowe, przez co jest dla nas środkiem ochronnym oraz nawilżającym. Woda jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu funkcji biologicznych i fizjologicznych. Tym samym dostarczenie odpowiedniej ilości wody do organizmu każdego dnia jest niezbędne. Pamiętać należy, że woda, którą nawadniamy organizm powinna być wysokiej jakości, dzięki temu wyróżniać się będzie pozytywnymi właściwościami.

Jaką funkcję pełni woda w organizmie?

Woda ma niezwykle ważne znaczenie dla całego naszego organizmu. Dzięki niej w tkankach i komórkach rozprowadzane są składniki pokarmowe, enzymy oraz produkty przemiany materii. Dodatkowo dzięki wodzie usuwane są z organizmu toksyczne produkty odpadowe.

Woda pełni funkcję termoregulatora całego naszego organizmu. Dzięki temu, że wyróżnia się ona dużą pojemnością cieplną i znacznym ciepłem parowania, odprowadza ciepło z ciała i chroni przed przegrzaniem.

Niezbędna jest także woda dla naszego mózgu, rdzenia kręgowego, stawów a także dla rozwijającego się płodu. Woda tworzy struktury, które utrzymują kształt komórek a także ułatwia zachodzenie zmian w kwasach nukleinowych oraz strukturach protein.

Niezwykle istotne jest nie tylko to jakiej jakości wodę pijemy, ale również jej ilość oraz czas. Każdego dnia powinniśmy wypić około 2 litrów niegazowanej wody. Dodatkowo zaleca się picie szklanki wody na około 20 minut przed planowanym posiłkiem. Dzięki temu mamy wrażenie „pełnego żołądka”, zjemy mniejszą porcję a to pozytywnie odbije się na naszej sylwetce. Korzystnie dla zdrowia jest również pić szklankę wody 30 minut po posiłku.

Jakimi właściwościami powinna wyróżniać się woda?

Najlepsze walory zdrowotne dla człowieka posiada woda, która występuje z topniejących lodowców w Himalajach. Spożywana jest ona w naturalnym cyklu życia przez plemię Hunza, którego członkowie cechują się długowiecznością oraz nieznajomością chorób cywilizacyjnych, w tym nowotworów. Woda z Himalajów ma bardzo małą koncentrację minerałów, ciąż obcuje z czystym górskim powietrzem, a tym samym zawiera ogromną ilość tlenu i równowagę termodynamiczną.

Najnowsze badania wskazują, że woda, która jest dla człowieka optymalna powinna wyróżniać się wysokim natlenieniem, słabo zasadowym odczynem, a także zawierać niewielką ilość minerałów. Dzięki temu organizm oczyszcza się z toksyn, doskonale pracują wszystkie komórki, a w efekcie unikamy chorób i zapewniamy sobie długowieczność.

Woda ID’EAU i jej wpływ na organizm

Naturalną wodą, optymalnie spełniającą potrzeby człowieka jest ID’EAU. Woda ta znakomicie wpływa na prozdrowotną regulację procesów fizjologicznych w organizmie. Wszystko dlatego, że ID’EAU idealnie naśladuje właściwości naturalne wody, a dodatkowo pobierana jest z naturalnego polskiego źródła i poddawana procesowi tzw. relaksacji.

Źródło, z którego czerpana jest Polska woda to teren ekologiczny, czysty znajdujący się na głębokości 60 metrów. Finalnie woda ID’EAU zawiera dużą ilość tlenu i azotu, oraz śladową ilość dwutlenku węgla. Dzięki tym parametrom jest bardzo podobna do wody, która pochodzi z topniejącego lodowca w Himalajach.

Woda ID’EAU optymalnym nawodnieniem dla osób aktywnych

Doskonale wiemy, że ruch, aktywność fizyczna związana jest z utratą wody w organizmie. Jeżeli utracimy 2 % wody wówczas zmniejsza się nasza wydolność, zaś ubytek w postaci 10 % wody sprawia, że nie jesteśmy wstanie wykonywać aktywności. Tym samym niezwykle ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, wysokiej jakości, naturalną wodą. Badania dowodzą, że osoby dorosłe powinny wypijać około 1,5 litrów wody dziennie, zaś Ci którzy żyją bardzo aktywnie 4 litry.

Zalety picia wody ID’EAU

Naturalna woda ID’EAU to znakomita propozycja dla każdego. Cechuje się ogromną ilością właściwości zdrowotnych, krystaliczną czystością, idealnym składem, dzięki czemu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Jakie korzyści czerpiemy pijąc ID’EAU?

 • Woda ID’EAU pozytywnie wpływa na wydolność całego organizmu
 • Zapewnia optymalne dotlenienie i nawodnienie organizmu
 • Ma alkaliczne PH
 • Sprawia, że zachowana zostaje równowaga zasadowo – kwasowa
 • Wyróżnia się doskonałym smakiem, dzięki czemu chętnie sięgają po nią dorośli i dzieci
 • ID’EAU jest krystalicznie czysta i nisko zmineralizowana
 • Cechuje się ujemnym potencjałem REDOX, który wynosi -135 mV
 • Zawiera dwa razy więcej tlenu aniżeli inne wody dostępne na rynku
 • ID’EAU stymuluje metabolizm
 • Zwiększa wytrzymałość na wysiłek
 • Świetnie wchłania się do organizmu

Ciało człowieka składa się w 70 % z wody. Określić można ją więc jako jeden z najważniejszych elementów organizmu. Każdego dnia tracimy wodę poprzez parowanie, pocenie się i wydalanie. Niedobór wody w organizmie sprawia, że zachwiane zostają podstawowe procesy życiowe i jest następstwem chorób. Pijmy wodę ID’EAU, aby cieszyć się doskonałym zdrowiem, dobrym samopoczuciem, aktywnością fizyczną i psychiczną.

Chcesz spróbować wody ID’EAU?

Poznać jej niesamowitą moc i cieszyć się krystalicznie czystym smakiem?

Możesz nabyć wodę z użyciem kilku propozycji rabatowych:

 30% na wodę 1l na stronie – lepszawoda.eu 

Jeśli wolisz bardziej poręczną butelkę, którą zawsze będzie mógł mieć przy sobie to przy użyciu kodu rabatowego, który przesłałam może zamówić wodę 0,65l ze zniżką -10% na stronie ideau.pl wpisując kod:  ideaub13

 Dodatkowo, gdy podczas zakupu na stronie: lepszawoda.eu wybierzesz opcje „poleć nas na Facebooku” to wówczas automatycznie do ceny doliczone zostanie dodatkowe 5% rabatu (łącznie kupujący otrzyma 35% zniżki).

 

Kup naturalną wodę i ciesz się z wyjątkowo niskiej ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.