czy wszystko gra

„Czy wszystko gra?” Zrób badania, wyprzedź chorobę i wygraj nagrody!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Ile razy zdarza Ci się zaniedbywać własne zdrowie? Ile razy przekładałeś wizytę u lekarza? Nie masz pojęcia, jaki właściwie jest stan Twojego zdrowia? Nadmiar pracy, obowiązki, opieka nad dziećmi sprawiają, że nie mamy czasu, aby profilaktycznie zadbać o własne samopoczucie. Najwyższa pora zadbać o zdrowie i skorzystać z możliwości jakie daje ogólnopolska kampania „Czy wszystko gra?”.

Pomocna dłoń wyciągnięta do każdego mężczyzny

Jak ukazują statystyki kobiety częściej profilaktycznie udają się do lekarza, starają się troszczyć o własne zdrowie. Mężczyźni z kolei zapominają, jak ważna jest kontrola swego zdrowia i najczęściej zaczynają badania, kiedy występują pierwsze schorzenia. Wówczas leczenie staje się trudniejsze, a czasem wręcz niemożliwe.  Szczególnie mężczyźni unikają badań urogenitalnych. Tymczasem lepiej zapobiegać aniżeli leczyć, dlatego DIAGNOSTYKA zachęca, aby wykonywać profilaktyczne badania na bieżąco.

Najnowsza kampania „Czy wszystko gra” skierowana jest dla mężczyzn. Do 30 listopada każdy Pan ma szansę na wykonanie specjalistycznych badań.

Specjalny rabat 50% pozwoli wszystkim Panom wykonać specjalistyczne, lecz zarazem tanie badania ogólne, przekrojowe oraz intymne.

Badania urogenitalne wciąż wstydliwe dla mężczyzn

Bardzo wielu mężczyzn nigdy w życiu nie wykonało badania urogenitalnego. Okazuje się, że Panowie mają tendencję udania się do urologa w chwili, kiedy pojawią się pierwsze objawy choroby. Niestety, bardzo wiele chorób, przez długi okres przebiega zupełnie bezobjawowo, dlatego mężczyźni wcale nie wiedzą, że są nosicielami. Aby więc zadbać o siebie, ale również o partnerkę wystarczy jedno proste badanie. Współczesna medycyna nie potrzebuje już pobrania wymazu z cewki moczowej, lecz wystarczy próbka porannego moczu. Dzięki jednemu, prostemu badaniu profilaktycznemu wykryjemy chorobę w „zarodku” i zwalczymy ją szybko i skutecznie.

Pakiety badań w promocyjnej cenie – czyli z jakich badań możesz skorzystać?

Pakiet Ogólnie Męski

W pakiecie ogólnym stworzonym dla Panów, tej jesieni skorzystać możemy z 15 badań profilaktycznych.  Pakiet to badania profilaktyczne, przesiewowe, które powinno wykonywać się regularnie. W pakiecie znajdziemy badania podstawowe, jak:

 1. Morfologia krwi – która służy do oceny ogólnego stanu zdrowia. Pozwala rozpoznać wiele chorób we wczesnym stadium.
 2. OB – dzięki któremu możemy wykryć stany zapalne w organizmie.
 3. CRP – czyli wskaźnik toczącego się stanu zapalnego a jednocześnie marker podwyższonego ryzyka wystąpienia choroby wieńcowej.
 4. Fibrynogen – dzięki któremu możemy ocenić układ krzepnięcia.
 5. D-dimer, którego pozytywny wynik może świadczyć o toczącej się świeżej zakrzepicy.
 6. Lipidogram – badanie możliwości rozwoju miażdżycy
 7. LDL – poziom „złego” cholesterolu
 8. Glukoza – ocena metabolizmu węglowodanów
 9. ALT, czyli aminotransferaza alaninowa – badanie przesiewowe w kierunku uszkodzenia wątroby
 10. GGTP badanie wątroby. Najczęściej nieprawidłowości notuje się wśród osób nadmiernie spożywających alkohol
 11. Kreatynina – badanie które pozwala sprawdzić wydolności nerek
 12. Kwas moczowy – badanie związane z zaburzeniami metabolicznymi, chorobami nerek oraz dolegliwościami stawowym
 13. Magnez – badanie umożliwiające określenie prawidłowej jednostki pierwiastka w organizmie
 14. TSH – odzwierciedla pracę tarczycy

Pakiet Szczególnie Męski

Jesienna Kampania Profilaktyczna „Czy wszystko gra” to również specjalistyczny pakiet badań, który jest nakierowany na przesiewową diagnostykę infekcji urologicznych. Infekcje tego typu przez bardzo długi czas przebiegają bezobjawowo, jednakże nieleczone mogą prowadzić do infekcji dróg moczowo – płciowych, gruczołu krokowego, czy bezpłodności i groźnego dla życia nowotworu.

Najczęściej tego typu badania polegają na pobraniu wymazu, jednakże w ramach badań Kampanii badanie można wykonać z próbki porannego moczu.

Diagnostyka w pakiecie obejmuje 6 patogenów:

 1. Chlamydia trachomatis –  która może powodować stany zapalne najądrzy oraz zapalenie cewki moczowej. Najczęściej choroby te przebiegają bezobjawowo.
 2. Neisseria gonorrhoeae – dwoinka rzeżączki – wywołuje ostre zapalenie cewki moczowej, jej konsekwencją może być zapalenie najądrzy u mężczyzn.
 3. Mycoplazma genitalium -  czynnik odpowiedzialny za zapalenia cewki moczowej u mężczyzn.
 4. Mycoplazma hominis – patogen, który powoduje infekcje układu moczowo -płciowego u obojga płci. Szczególnie niebezpieczny jest dla kobiet w ciąży.
 5. Ureaplasma urealyticum i Ureaplasma parvum – prowadzi do ostrych zapaleń cewki moczowej oraz zapalenia najądrzy. Nieleczony prowadzi do bezpłodności.
 6. Trichomonas vaginalis – rzęsistek pochwowy pasożytuje w drogach moczowo-płciowych. Miejscem bytowania jest cewka moczowa oraz gruczoł krokowy.

Bardzo wiele chorób intymnych przebiega bezobjawowo, co sprawia, że badania przesiewowe urogenitalne stają się w Europie bardzo popularne. Jeżeli chcemy zadbać o siebie, własne zdrowie, ale również zatroszczyć się o zdrowie intymne partnerki, warto skorzystać z pakietu Kampanii i sprawdzić „Czy wszystko gra?”.

Wybierz pakiet, otrzymaj zniżkę, zadbaj o zdrowie i wygraj nagrody

Biorąc udział w Kampanii Profilaktycznej „Czy wszystko gra?” nie tylko troszczysz się o swoje zdrowie, masz szansę wyprzedzić chorobę, ale również skorzystać z promocyjnych cen. Wystarczy pobrać bony do badania.

Wybierając Pakiet Ogólnie Męski obejmujący piętnaście badań, zamiast 195 zł zapłacisz jedynie 99 zł. Z kolei za profesjonalny Pakiet Szczególnie Męski cena obniżona jest z 420 zł do 249 zł.

To jednak nie wszystko! Troszcząc się o zdrowie masz szansę również na wyjątkowe nagrody.

Co możesz wygrać?

 • 5 x Voucher na pobyt dwuosobowy w Hotelu Centuria Wellness&SPA*** w Ogrodzieńcu
 • 5 x torebka marki Wojewodzic wraz z zestawem kosmetyków

Jak wygrać nagrodę?

Wystarczy zarejestrować się na www.wszystkogra.diagnostyka.pl do 30.11.2017 i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego warto sprawdzić czy wszystko gra?”. Następnie pobrać bony i już możesz stać się posiadaczem ekskluzywnej nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.