badania dla kobiet

„Czy wszystko gra?” – medyczne wsparcie na wszystkich frontach życia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Od 8 marca do 31 maja mamy szansę sprawdzić „Czy wszystko gra” – ruszyła bowiem najnowsza Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna DIAGNOSTYKI z której skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Obecnie żyjemy w stresie, nasze życie przepełnione jest pracą, licznymi obowiązkami, dlatego zapominamy zadbać o siebie.

Zadbaj o siebie, swoje zdrowie, samopoczucie – jesteś tego wart!

Alarm ze strony ciała

Szybkie tempo życia, brak czasu na relaks i odpoczynek, zła dieta, kontakt z substancjami chemicznymi, sprawiają, że pomiędzy pracą a regeneracją organizmu nie ma adekwatnej równowagi. Taka sytuacja, zwłaszcza jeśli trwa przez dłuższy czas skutkuje alarmem ze strony naszego ciała. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie określić jak pracują nasze organy – wątroba, nerki, serce, dlatego podstawą do zachowania zdrowia są badania.

Już od 8 marca każda z Pań może wziąć udział w profesjonalnej kampanii, w której przygotowano specjalne bony dzięki czemu badania możemy wykonać znacznie taniej. Z kolei jesienią z tych samych możliwości mogą skorzystać Panowie.

 Z jakich badań możemy skorzystać?

Pierwszy pakiet „Ogólnie kobiecy” obejmuje 15 badań profilaktycznych. Są to:

 • Morfologia krwi,
 • OB,
 • CRP,
 • Fibrynogen,
 • D-dimer ilościowo,
 • Lipidogram,
 • Glukoza,
 • ALT,
 • GGTP,
 • Kreatynina,
 • Kwas moczowy,
 • Magnez,
 • TSH,
 • CA 125,
 • CA 15-3

Powyższe badania wykonamy w specjalnej cenie za jedyne 99 złotych. Każdy ma szansę aby skorzystać z bonu, który upoważnia do zniżki na wykonanie badań, dzięki którym możemy chronić swoje zdrowie a nawet życie.

W pakiecie drugim „Szczególnie kobiecym” Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna „Wszystko gra?” umożliwia wykonanie badań które identyfikują potencjalne mutacje w genie BRCA. Gen BRCA koduje białka naprawcze DNA. Jeśli utracą one swoje funkcje może dojść do rozwoju nowotworów. Są to:

 • BRCA 1 – badanie wykrywające 16 mutacji w genie BRCA1, które prowadzą do raka piersi, jajnika oraz nowotworu jelita grubego.
 • BRCA2 – wykrywające dwie mutacje dziedzicznego raka piersi lub raka jajnika.

Powyższe badania mogą uchronić nas przed zachorowaniem na poważną i trudno uleczalną chorobę. Wykonać możemy je również pobierając bon uprawniający do wykonania badania za niższą cenę.  Na wykonanie badań w pakiecie powinny zdecydować się kobiety, w rodzinach których występowały nowotwory piersi i jajnika, lub te które stosują antykoncepcję hormonalną lub hormonalną terapię zastępczą.

Najprostszy sposób aby kontrolować swoje zdrowie

Podstawowym badaniem, które wykonywać powinniśmy regularnie, a w ten sposób kontrolować stan swego zdrowia jest badanie krwi. Jedynie wyniki badań krwi pozwolą prawidłowo zdiagnozować ewentualną chorobę i monitorować jej leczenie.

Badanie krwi powinniśmy wykonywać raz w roku, dzięki czemu szybko zaobserwować możemy niepokojące procesy, które mogą pojawić się w organizmie. Badanie nie jest drogie, nie wymaga skierowania od lekarza rodzinnego, wystarczy przyjść na czczo do Punktu Pobrań.

Badanie krwi alarmuje o potencjalnej chorobie

Wszelkie choroby sprawiają, że w krwi zmienia się skład i obraz. Tym samym na podstawie badań laboratoryjnych możemy nie tylko wykryć chorobę, ale również określić ryzyko zachorowania na nią w przyszłości i zapobiec tej sytuacji. Dzięki badaniu krwi można określić ryzyko zachorowania również na bardzo groźne i często śmiertelne nowotwory.

Wyniki badań krwi 

Badania krwi to badania ilościowe, które zawierają zakres referencyjny. Jest to skala „od minimum do maksimum” dla danej substancji obecnej w krwi. Wynik powinien znajdować się pomiędzy wartościami granicznymi, zaś jeśli odbiega od przyjętej normy należy skonsultować się z lekarzem. Badania krwi warto wykonywać regularnie, albowiem warto dbać o swoje zdrowie.

Laboratorium Medyczne – zadbaj o zdrowie i wygraj nagrodę

Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna „Wszystko gra?” ma jeden cel – uświadomienie jak ważne jest wykonywanie profilaktycznych badań, które umożliwiają szybkie wykrycie chorób, a tym samym skuteczne ich leczenie.

Wiosna 2017 to szczególny okres, który powinniśmy poświęcić trosce o zdrowie i samopoczucie. Warto skorzystać z możliwości Kampanii, albowiem Laboratorium Medyczne DIAGNOSTYKA oferuje bony „Wszystko gra”, dzięki którym badania możemy wykonać 50 % taniej. Nie narażając się na koszty, profesjonalnie, licząc na wsparcie personelu zadbajmy o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Szczególną niespodzianką DIAGNISTYKI jest również możliwość wygrania fascynującej nagrody.

 • Pakiet „Luksusowe odmłodzenie” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel ****  Medical Spa & Wellness zapewni nam ekskluzywne, profesjonalne zabiegi dzięki którym poprawimy kondycję skóry, zrelaksujemy się i odpoczniemy. Skorzystamy między innymi z kąpieli kosmetycznej, zabiegu odmładzająco – liftingującego, czy też aromatycznego masażu. Wartość nagrody 2100 zł.
 • 5 x Pakiet „Detoks w SPA” dla 2 osób w Słoneczny Zdrój Hotel ****  Medical Spa & Wellness zredukuje stres, toksyny, zadba o zdrowie, wygląd i samopoczucie. Na pewno warto skorzystać z kąpieli w algach, masażu detoksykująco – modelującego czy też masażu miodem. Wartość nagrody 1590 zł.
 • 3 vouchery uprawniające do udziału w „Pikniku pod skrzydłami Wiedeńczyka” – piknik samolotowy z udziałem maszyny AN-2 nr boczny SP 7447 zwanej Wiedeńczykiem zorganizowanym przez Fundację Wiedeńczyk AN-2. Wartość nagrody – 1353 zł.

Zatroszcz się o swoje zdrowie i wygraj upragnioną nagrodę. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.