zdrowe słodycze

Zdrowe słodycze? To możliwe!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Cukier osłabia układ odpornościowy, jest odpowiedzialny za otyłość, zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory, podnosi cholesterol, sprzyja zaparciom. O negatywnych aspektach cukru można by mówić w nieskończoność. Co jednak zrobić, kiedy jesteśmy prawdziwymi łakomczuchami i trudno nam powiedzieć słodyczom – „żegnaj”.?

Nie jest żadną tajemnicą, że wśród dzieci wiodącym smakiem jest słodki. Co więcej pokusić się można nawet o stwierdzenie, że wśród osób dorosłych słodki smak także niejednokrotnie rządzi kubkami smakowymi. Nie jest łatwo odmawiać samym sobie bądź naszym pociechom batonów, czekolad czy deserów, a jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak bardzo szkodliwy jest dla naszego organizmu cukier. Czy naprawdę musimy odmówić sobie odrobiny przyjemności, aby zachować zdrowie?

Okazuje się, że istnieje idealna, zdrowa alternatywa dla szkodliwych słodyczy, które niemal codziennie kupujemy w sklepach. Dzięki firmie Earth Ofeco słodkości okazują się nie tylko smakowite, ale również zdrowe, co zapewne bardzo cieszy wszystkich łakomczuchów oraz rodziców dbających o zdrowie swoich pociech. Dodatkowo smaczne przekąski możemy zrobić samodzielnie we własnej kuchni.

Ekologiczne, zdrowe i smaczne

Zdrowe słodycze firmy Earth Ofeco stworzone są w 100 % z naturalnych składników, a najważniejsze jest to, że nie zawierają żadnych szkodliwych dodatków, wypełniaczy, sztucznych barwników czy ulepszaczy smaku. Słodyczy są więc bogate w naturalne składniki odżywcze, zawierają witaminy, aminokwasy, minerały, błonnik pokarmowy czy też flawonoidy, antyoksydanty, które doskonale wpływają na pracę naszego organizmu i pozwalają cieszyć się zdrowiem.

Earth Ofeco stawia na zdrową, naturalną żywność, która jest nie tylko słodka i pyszna, ale również pełna wartości odżywczych. Nowoczesne linie produkcyjne, innowacyjne procesy technologiczne sprawiają, że słodycze zachowują nie tylko bogactwo naturalnych smaków, ale również szereg składników odżywczych, pochodzących wprost od Matki Natury.

Bez GMO, polepszaczy smaków i sztucznych barwników

Warto zaznaczyć, że produkty wytwarzane są jedynie z surowców, których dostawcami są producenci cieszący się nienaganną opinią na całym świecie oraz posiadają certyfikaty ekologicznej produkcji żywności a także kompleksowe zestawy badań które potwierdzają ich najwyższą jakość. Tym samym produkty są wolne od surowców GMO, nawozów sztucznych, metali ciężkich czy też środków ochrony roślin.

Zdrowe słodycze to produkty regionalne i tradycyjne, ale również te egzotyczne. Wciąż poszerzany asortyment, nowe smaki, sprawiają, że trudno oprzeć nam się tym słodkościom, ale nie musimy sobie ich odmawiać, albowiem są doskonały smak, ekologię oraz zdrowie.

Nie można zapominać, że produkty pakowane są w naturalne opakowania, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Można je zabrać ze sobą w każde miejsce, do pracy, szkoły czy na wycieczkę.

Smaki regionalne i z najodleglejszych zakątków świata

Earth Ofeco tworzy swoje produkty zgodnie z lokalną, polską tradycją, jednakże inspiruje się również kulturami z najodleglejszych zakątków świata, przez co powstają wyjątkowe i niezapomniane smaki słodkości. Firma wykorzystuje w tworzeniu naturalnych słodyczy:

 • Ziarna
 • Pestki
 • Nasiona
 • Owoce
 • Rośliny
 • Warzywa
 • Algi
 • Korzenie
 • Zboża
 • Kwiaty

Produkty skierowane są dla miłośników słodyczy, którzy jednocześnie chcą unikać groźnych i szkodliwych substancji a tym samym dbać o swoje zdrowie. Skorzystać z tej przekąski mogą również wielbiciele produktów bezglutenowych, wegańskich. Są idealne dla tych, którzy chcą spożywać przekąski bez laktozy, a także dla alergików oraz diabetyków.

krowka-BIO-truskawka

Po jakie smakołyki możesz sięgnąć?

 • Sezamki z Superfoods

Sezamki z Superfoods to wyjątkowe pełne smaku, aromatu i bardzo delikatne nasiona sezamu, które łączone są z syropem ryżowym. Dodatkowo dodane są do nich nasiona, algi, a także korzenie czy warzywa, dzięki którym nie tylko na nowo odkryć możemy smak sezamków, ale również poczuć przypływ energii i dobrego samopoczucia. Spróbować możemy sezamków z nasionami konopi, z chlorellą, chia oraz amarantusem.

 • Sezamki z Owocami

Sezamki owocowe łączą w sobie najwyższą jakość sezamu, z syropem ryżowym oraz wyjątkowym smakiem owoców. przyjemnie chrupiące sprawiają, że znów poczujemy smak dzieciństwa. W ofercie znajdziemy sezamki z żurawiną, czy też jagodami goji.

 • Krówki

Któż z nas nie lubi tradycyjnych krówek? W ofercie Earth Ofeco znajdziemy tradycyjne cukierki krówki Bio Mleczne, Bio Truskawkowe a także Bio Chlorella. To idealne smakołyki dla małych jak i dużych łasuchów.

Wszelkie produkty cechują się najwyższą jakością, oraz spełniają normy krajowe i unijne.

 • Międzynarodowej normy PN-EN ISO 9001:2009 „Systemy Zarządzania Jakością – Wymagania”
 • Codex Alimentarius, ustalającego zasady systemu HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points)
 • Międzynarodowego Standardu Żywności IFS (International Food Standard).
 • BRC Globalnej Normy Dotyczącej Bezpieczeństwa Żywności.

One thought on “Zdrowe słodycze? To możliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.