woda utleniona

Przeziębienie i grypa? Wyrzuć leki. Zastosuj ten szybki i skuteczny sposób doktora Zięby!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Zamiast leków, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a które w dużej mierze powodują skutki uboczne, warto sięgać po bezpieczne i skuteczne sposoby naturalne.

Woda utleniona, sól fizjologiczna i jod – oto sprawdzone, polecane przez Jerzego Ziębę, metody walki z przeziębieniem.

Jerzy Zięba, autor książki „Ukryte terapie”, przekonuje, że gdy my albo nasze dzieci jesteśmy przeziębieni, dobrym sposobem leczenia jest zapuszczenie do każdego z uszu po kilka kropli… wody utlenionej. – Typowe przeziębienie, w trakcie którego boli nas gardło, zaczyna się od tego, że w uchu środkowym namnażają się bakterie. Jeśli uchwycimy ten problem odpowiednio wcześnie, to na 90% żadna infekcja się nie rozwinie – mówi specjalista.

Trzeba jednak pamiętać, by zaczynać od zapuszczania po jednej kropli, ponieważ wielu z nas, choć o tym nie wie, ma uszkodzone błony bębenkowe. W takim przypadku kuracja wodą utlenioną może być bolesna.

Jerzy Zięba poleca także używanie roztworu wody utlenionej i soli fizjologicznej do płukania zatok. – Takie leczenie nie ma żadnych skutków ubocznych. Wyleczyłem w ten sposób zatoki osób, które miały je chore od piętnastu lat! – przekonuje rozmówca Grażyny Dobroń.

Tekst zaczerpnięty z: http://www.polskieradio.pl/

30 comments on “Przeziębienie i grypa? Wyrzuć leki. Zastosuj ten szybki i skuteczny sposób doktora Zięby!

  1. Kropicie woda utleniona tak czyli jak jest katar to do nosa po jednej kropli bo moja 5 letnia córka ma częste chore zatoki i robimy inchalacje z soli 3%

  1. Co 4 godziany najważniejsze żeby zacząć zarabiać już na samym początku przeziebienia i tylko przez 1 dzień dalszej zakrainę wymaga konsultacji lekarskiej

 1. A jak na terapię wpływa to, że woda utleniona z apteki jest stabilizowana chemicznie? Czy ten stabilizator nie pogarsza jej właściwości? Czy jest bezpieczny dla zdrowia?

 2. Ja płuczę bolące gardło roztworem wody utlenionej, ale jeszcze lepszy sposób jest mój autorski – kostka lodu z zamrażalnika na bolące miejsce w gardle. W tym celu należy się położyć na plecach, kostkę wziąć do ust i dać jej się rozpuścić w ustach na bolącym miejscu w gardle. Ulgę odczuwa się natychmiast, a ból przechodzi po kilku, kilkunastu razach w przeciągu max 2 dni.

 3. Skuteczność i bezpieczeństwo udowodnione badaniami klinicznymi czy tylko opowieściami „ktoś powiedział, że…” oraz „u mnie to działa”?

  Acha, Zięba nie jest doktorem. Jak na razie nie pokazał nawet dyplomu inżyniera.

 4. Tak p.Zieba nie jest doktorem … I bardzo dobrze. Doktorow omijam z daleka od dlugiego czasu i z rewelacyjnym skutkiem. Slucham rad madrych ludzi, takich jak np. p. Zieba

 5. Polecam! A żeby było jeszcze skuteczniej zamiast rozcieńczonej słabej 3% polecam stężoną 30%. Do kupienia w sklepach z chemią. Mnie wyleczyła już ze złudzeń że dla niektórych jest jeszcze nadzieja.

  1. Nie ma wody utlenionej 30%. 30 % jest perhydrol (silnie żrąca substancja, którą bez odpowiedniej wiedzy można sobie zrobić ogromną krzywdę) z której otrzymuje się wodę utlenioną. Do tematu zdrowia trzeba podejść z głową, bo nawet sam woda utleniona prezentowana na zdjęciu powyżej zwiera konserwanty i nie nadaję do użytku wewnętrznego.

  2. Uwaga – stężenie 30% jest silnie żrące – nie należy stosować takiego stężenia bo zrobicie sobie krzywdę.
   Kolego Wiktorze – czy wziąłeś pod uwagę fakt, że ktoś może ucierpieć przez twoje sarkastyczne wpisy?

 6. Woda utleniona z apteki nie jest wodą spożywczą, posiada inhibitory i jest szkodliwa przez to , tak samo jak Zięba nie jest lekarzem tylko inżynierem ! Woda utleniona musi być minimum spożywcza bez inhibitorów chyba ze chcecie w szpitalu wylądować na odtruciu.

 7. Tylko prosze uwazać ja stosowałam kiedy 6% wode utleniona bo zatkały mi sie uszy i nie słyszałam przez 3 m-ce i ktos mi poradził wode utleniona. Zrobiłam bład zamiast 3% uzyłam 6% i poparzyłam sobie ucho musiałam isc do lekarza i leczyc jakimis lekami w kroplach to ucho. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło ale ból był potworny noc nie spałam na tabletkach przeciwbólowych byłam do czasu az dostałam sie do lekarza.

 8. Mój mały urwis ostatnio złapał jakąś grupę, bo miał stan podgorączkowy wieczorem, a na następny dzień katar. Pozostał nam lekarz w takiej sytuacji no i poradził aby kupić Active flora , bo to bardzo pomaga na wszelkie biegunki u dziecka i wzmacnia jego odporność :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.