aborcja, kosmetyki

Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Aborcja – krwawa wojna, mająca zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Usunięcie rozwijającego się w organizmie matki dziecka, jest nie tylko groźne, ponieważ zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi, ale również ludzkie martwe płody pozwalają zarobić znaczną ilość pieniędzy.

„Nam są potrzebne martwe płody”

Szokującym, lecz prawdziwym stwierdzeniem jest iż ludzkie martwe płody potrzebne są w biznesie i światowym przemyśle.  Raport organizacji Life Dynamics wyjaśnia, iż „aborcja na żądanie” znacznie ułatwia niemalże nieograniczony dostęp do „materiałów” i „surowców”, które wykorzystuje się w przemyśle.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy ową informację, kiedy okazało się iż firma Neocutis na swej stronie www umieściła informację iż do produkcji kremów używa tkanek z płodów ludzkich po aborcji. Na stronie widnieje zdanie o „komórkach embriona uzyskanych w procesie jednorazowej aborcji płodu”,

Wieczna młodość dzięki zabitym embrionom

Korzysta z wątpliwie etycznych metod produkując swoje kosmetyki głownie dlatego, że skóra płodu ma ogromną zdolność do regeneracji. PSP to proteiny z embrionów, które  służą do produkowania preparatów odmładzających. Szeroka skala tego przedsięwzięcia wydaje się być naprawdę dochodowa, albowiem na przykład jeden z produktów firmy w opakowaniu 30 gramów to koszt 120 dolarów.

 

Fachowa nazwa „protein” nie zmienia jednak faktu, że składnikiem jest płód ludzki, nienarodzone, zabite w czasie dziecko.

Jak nabyć płód i wykorzystać go w procesie produkcji?

Life Dynamisc w roku 2010 sporządził szczegółowy raport, w którym wyjaśnia w jaki sposób firmy i przedsiębiorstwa nabywają ciała. Procedura zaczyna się w Chinach. Tutaj jeden martwy płód można kupić już za 75 dolarów, z kolei we Francji czy USA cena sięga około 220 dolarów. Dlaczego chińskie sądy zgadzają się na ten kontrowersyjny handel? Wiele kantonów chińskich uznaje prawo iż kobieta może posiadać tylko jedno dziecko, przez co każde kolejne jest mordowane. Stąd prosta droga do stworzenia opłacalnego finansowo biznesu.

Komórki płodowe dla poprawy smaku

Ludzkie płody wykorzystuje się nie tylko do produkcji drogich i luksusowych kremów, lecz mają większą ilość zastosowań w przemyśle. Coraz większa ilość firm spożywczych używa komórek płodowych aby poprawić smak swoich wyrobów. wymienić można firmę Kraft, PepsiCo, czy też Nestle, które stosują substancje smakowe, jakie to wyprodukowane są właśnie z wykorzystania tkanek ludzkich. Z kolei firma Senomyx, działająca na terenie Kalifornii produkuje z płodów proaborcyjnych polepszacze smaku, które dodawane są do szeregu produktów żywnościowych. Dokładniej mówiąc firma Senomyx tworzy preparat HEK 293, komórki pobierane są z aborcyjnych płodów, ściśle z wyskrobanych nerek.

W większości korzystamy z tych produktów i preparatów, a ponoć kanibalizm jest karalny…

Martwe płody w szczepionkach

Modne ostatnio i szeroko reklamowane szczepionki przeciwko odrze, zwane MMR to także pochodne, które są otrzymywane z zabitych płodów ludzkich. To nie jedyna szczepionka w ten sposób stworzona. Wymienić trzeba:

- ProQuad (MMR + Chickenpox, Merck)

-Pentacel (Polio + DTaP + HiB, Sanofi Pasteur)

-Vaqta (Hepatitis-A, Merck)

-Twinrix (Hepatitis-A and B combo, Glaxo)

-Zostavax (Shingles, Merck)

-Imovax (Rabies, Sanofi Pasteur)

Podobnie sytuacja ma się z lekami, to najpopularniejsze leki w których produkcji wykorzystuje się płody:

-Pulmozyme (Cystic Fibrosis, Genetech)

-Enbrel (Rheumatoid Arthritis, Amgen).

Istotne jest to, że wstrzykiwane do naszego krwiobiegu mają ładunek elektryczny dodatni, zaś prawidłowy ładunek komórek jest ujemny. Dodatnie ładunki sklejają membrany kanalików nerkowych dlatego może dojść do niewydolności nerek, czy też cukrzycy młodocianych.

Dochodowy przemysł śmierci

Brytyjski dziennik The Guardian donosi, iż ludzką skórę wykorzystuje się bardzo szeroko do produkcji kolagenu. Jest to niezwykle istotny składnik na przykład kremów przeciwzmarszczkowych a także szeroko stosowany w chirurgii plastycznej. Surowcem, są właśnie z Chin ciała nienarodzonych dzieci, ale również zwłoki więźniów skazanych na śmierć. Proceder przeżywa istny boom ponieważ chirurgia plastyczna nie ma ścisłych regulacji prawnych, albowiem produkty nie są kwalifikowane jako leki, lecz jako kosmetyki.

Dostawa z Chin sprawiła, że nastąpił bardzo dynamiczny rozwój chirurgii plastycznej, szczególnie zapotrzebowanie na zabiegi kosmetyczne, czyli botoks. Jednakże to nie wszystko, bowiem Chiny spełniając potrzeby zachodniej medycyny sprowadzają również organy nienarodzonych dzieci a także więźniów. W lutym 2014 roku przed amerykańskim kongresem zeznawał lekarz wojskowy pochodzący z Chin. Pobierał on organy od ponad 200 więzniów. Relację przedstawił drastycznie i przerażająco, jako proces zdejmowania skóry z więźniów poddanych rozstrzelano, których serce wciąż biło. Organy sprzedawane były za zachód.

Wszyscy wiemy, że kanibalizm jest przestępstwem, że jest w cywilizowanych krajach zabroniony, a jednak na rynek wpuszczane są wciąż nowe produkty, które zawierają komórki ludzkiego ciała. Bariera została złamana a wszyscy się z nią po cichu zgadzamy i nikt z nas nie protestuje.

Tekst zaczerpnięty z:    
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/

 

21 comments on “Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

 1. W przyrodzie nic nie powinno się marnować. Nie widzę w tym postępowaniu problemu. Poza tym syntetyczne wytworzenie protein omawianych w tym wpisie jest ekonomicznie bardziej opłacalne niż pozyskiwanie go z martwego płodu.

 2. Chciałem poczytać więcej w źródle podanym przez Ciebie ale niestety nie mogę znaleźć na tej stronie żadnego artykułu na ten temat. Możesz podać link do konkretnego artykułu?

 3. masz jaja kobieto żeby pisać o takich rzeczach, popieram, dziękuje i przepraszam za swoją głupotę i niewiedzę!

  1. E tam, do zjedzenia zaraz. Toż to czyste marnotrawstwo, lepiej wstrzyknąć se w zmarchy albo wysmarować sobie jedna z drugą facjaty za kupę dolców. Do zjedzenia lepsze będą lepsze wytwory GMO ;)

 4. Co za BZDURA, ludzie ogarnijcie się, przecież to w żaden sposób nie byłoby opłacalne! Peptydy syntetyzuje się chemicznie, a białka pozyskuje przez technologię rekombinacji… Nikomu nie opłacałoby się pozyskiwać ich z płodów po aborcji!!! Wszędzie jest to zakazane, nawet dla naukowców!!!! Poczytajcie PRAWDZIWE Źródła a nie blogi o teoriach spiskowych.
  Nie pozdrawiam.

  1. NAUKOWIEC poczytaj faktycznie źródła prawdziwe a przekonasz się ze to prawda. Blog blogiem – raczej o ziołach i prawdziwych rzeczach a nie spiskach . Jeszcze w pampersy Panie sikałeś jak ja o tym czytałam. Durne jest to, że wszyscy myślą, że produkty tak na cacy powstają, że wszystko zgodnie z prawem…Gówno prawda. Poczytaj wiecej a sam dojdziesz do tego samego wniosku..wiesz, „nie ma dymu bez ognia”

 5. „Dochodowy Przemysł śmierci”
  Haha ludzie jesteście w takim szoku a kto do kanapek wsadza kawałek świnki, kto na obiad je krówki? Sami napędzacie przemysł.To nie jest średniowiecze to XXI wiek zwierzęta podczas swojego nędznego żywotu nie mogą się nawet obrócić a zapładniane są przez rurke ze spermą. Śmieszni jesteście. Jeśli przyzwalacie na zło to w krótkim czasie będzie go coraz więcej. Skoro wykorzystujemy bezbronne zwierzęta to czemu i nie ludzi.To tak się kręci. Ale nie ja bym bez kotleta, albo rybki na święta żyć nie mogła.

 6. Z całym szacunkiem, ale większych bzdur dawno nie czytałem… Bardzo prosiłbym o rzetelne przygotowanie się przed napisaniem takiego tekstu. Piszesz (tu cytat) ” Z kolei firma Senomyx, działająca na terenie Kalifornii produkuje z płodów proaborcyjnych polepszacze smaku, które dodawane są do szeregu produktów żywnościowych. Dokładniej mówiąc firma Senomyx tworzy preparat HEK 293, komórki pobierane są z aborcyjnych płodów, ściśle z wyskrobanych nerek.” A prawda jest taka, że to nie jest żaden PREPARAT, tylko linia komórkowa, która co prawda faktycznie pochodzi z abortowanego ludzkiego płodu, ale została pobrana raz, a nie „jest pobierana” i od tamtej pory jest najzwyczajniej w świecie hodowana. Wiem, bo sam prowadzę na niej badania i poza tym, że pochodzi z aborcji (której jestem przeciwnikiem) w wykorzystywaniu jej nie widzę nic złego w tym momencie. Chociaż jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie, bardzo nie trawię, fuszerki i kłamstw w tekstach takich jak ten, ponieważ na tej podstawie, ludzie mogą uznać, że piszesz prawdę (a tak nie jest) i wpaść w pułapkę fałszywych informacji. Miejmy swoje zdanie, ale opierajmy się na faktach, a nie na bzdurach. Mam nadzieję, że nikogo tym wpisem nie uraziłem i proszę jedynie o przestudiowanie tematu przed podaniem nieprawdziwych informacji.
  Pozdrawiam.

 7. Co do wykorzystywania ludzkich linii komórkowych w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Tak, są wykorzystywane do badań ludzkie linie komórkowe z komórek pobranych od płodów, linia która jest zaznaczona chyba z ulotki szczepionki jest linia powstałą w latach 60′. I dalej pracuje się na tej linii. Tak, to dalej średnio etyczne. Ale od lat 60′ wykorzystuje się linie jednego płodu, więcej na ten cel nie zostalo abortowanych. Plus do leków/kosmetyków nie dodaje się komórek tylko zwykle ich metabolity. Zupełnie co innego.

 8. Czy ktos ma jakieś konkretne informacje na temat firmy: Nuskin? Ogłaszają się w internecie osoby promujące różne kosmetyki tej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.