images

Co powinieneś wiedzieć o NIA? – szczegółowe zasady i efekty [FILM]

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Chemioterapia, czy radioterapia nie tylko nie leczą raka, lecz mogą wywołać jego powstanie, bądź przyśpieszyć rozwój. Wedle słów doktora Ashkara, aby wyleczyć raka należy pozbyć się jego przyczyny, czyli kancerogenów, jakie obecne są w organizmie. Ponieważ nie są one mikroorganizmami, dlatego nie można ich zabić, przez co musimy je fizycznie wyeliminować. Naturalnym sposobem jest NIA, czyli metoda absorpcji neutralnej iniekcji, polegająca na stworzeniu rany a następnie umieszczeniu w niej ciecierzycy.

Reakcja obronna organizmu

Sposób leczenia raka wedle doktora Ashkara jest prosty i skuteczny. Obecność ciecierzycy w ranie sprawia, że nie goi się, lecz wywołana zostaje reakcja obronna organizmu. Tym samym przez ranę wydostają się zalegające w ciele kancerogeny a także inne obce cząstki.

 W czasie dwóch miesięcy krew jest uwolniona od kancerogenów, oraz komórek rakowych, lecz aby mogło dojść do oczyszczenia całego organizmu i pozbycia się choroby potrzebujemy pół roku.

Warto wiedzieć, że czas oczyszczania się organizmu a tym samym całościowe usunięcie raka wydłuża się, jeżeli choroba obecna jest od wielu lat, a także w chwili, kiedy pacjent wcześniej leczony był radioterapią bądź chemioterapią.

W czasie leczenia może z rany wydobywać się mętny płyn o brzydkim zapachu. Niekiedy kolor skóry wokół rany zmienia się a czasem powstaje obrzęk. Spowodowane jest to infekcją oraz wydobywaniem się kancerogenów na zewnątrz. W chwili, kiedy organizm zostaje oczyszczony, obrzęk znika.

Zasady przeprowadzenia NIA

Główną ideą NIA, dzięki której można uleczyć choroby nowotworowe jest sztuczne wyprowadzenie obcej substancji z ciała, z użyciem ziaren ciecierzycy. Celem jest oczyszczenie organizmu ze wszelkich chemikaliów, a tym samym wyeliminowanie nowotworu.

Za pierwszym razem potrzebujemy:

 • Maszynki do golenia
 • Plastikowego pierścienia o średnicy ok. 2 cm
 • Plastra
 • Świeżego czosnku
 • Folii
 • Pęsety
 • Gazy jałowej

Do codziennego użytku wykorzystać należy:

 • Spirytus
 • Watę
 • Ciecierzycę
 • Kapustę
 • Bandaż elastyczny

Jak stworzyć ranę do kuracji NIA?

Aby pokonać nowotwór metodą NIA należy stworzyć ranę. Miejsce na którym znajdzie się rana musi występować na mięśniu, nie na kości, dlatego znakomicie nadaje się do tego łydka. Część ciała należy ogolić w promieniu ok. 8 cm.

Taśmą mocujemy plastikowy krążek, wypełniamy go świeżo rozgniecionym czosnkiem i zabezpieczamy folią. Kolejnego dnia pojawi się pęcherz, jaki powinniśmy oczyścić spirytusem, aby nie wdało się zakażenie. Następnie należy przebić pęcherzyk i zdjąć martwy naskórek.

W ranie umieszczamy ziarnko ciecierzycy i zakrywamy opatrunkiem z kapusty. Należy pamiętać, że liść kapusty musi być skierowany w kierunku rany swoją wewnętrzną stroną. Całość mocujemy bandażem.

Jak ciecierzyca oddziałuje na organizm?

 

Umieszczenie ciecierzycy w ranie sprawi, że organizm wyczuje obcą substancje i będzie próbował ją zwalczyć. Tym samym zacznie wysyłać komórki do jej zneutralizowania. Ziarnko nie pozwoli się ranie zagoić, zaś kapusta będzie zapewniała odpowiednią wilgotność rany, a tym samym codzienna wymiana ziarna stanie się prosta.

Po upływie 24 godzin należy otworzyć ranę przemyć ją i włożyć nowe ziarnko. Proces ten trzeba powtarzać regularnie po dobie.  Cały proces musi trwać tak długo, aż ciało nie zostanie oczyszczone z obcych substancji i kancerogenów.

Nie wolno brać prysznica z otwartą raną, ani przemywać jej wodą utlenioną.

Zakończenie kuracji

Aby zdecydować o zakończeniu kuracji należy obserwować, czy z rany nie wydobywa się już ropa i krew. Sprawdzić trzeba czy rana nie ma już niezmienionego koloru, zaś kluczowe jest nasze samopoczucie.

Kończąc terapie wyjmujemy ziarnko ciecierzycy i aż do czasu zagojenia się rany, nakładamy opatrunki z kapusty. Gojenie trwa kilka dni, dlatego istotne jest zachowanie ostrożności, aby nie wdała się infekcja.

Zapraszam na film, doktora Ashkara:

5 comments on “Co powinieneś wiedzieć o NIA? – szczegółowe zasady i efekty [FILM]

 1. Mam raka piersi. Chemioterapia nie pomaga, czuję się coraz gorzej – czy ktoś z Was probował NIA?

 2. Zainspirował mnie ten artykuł, ponieważ sam chorowałem na raka jelita grubego. 5 lat temu onkolog chciał poddać mnie chemioterapii. Sam nie wiem dlaczego, ale odmówiłem…stwierdziłem że rak sam w sobie jest męką i jesli mam umrzeć to bez dodatkowych bóli.
  Potem zobaczyłem książkę doktora Ashkara i to ona uratowała mi życie. stwierdziłem że spróbuję co mi szkodzi trochę ciecierzycy i kapusty.
  Regularnie przez około półtora roku zmieniałem opatrunki.
  Rana na początku bolała, wychodziła krew, i różne świństwa, potem coraz mniej, stopniowo się oczyszczała. Co więcej zmnieniało się moje samopoczucie, było coraz lepiej, odzyskałem siły.
  Po tym czasie zrobiłem badania, chciałem wiedzieć czy to coś pomogło. Raka ani śladu. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnej komórki nowotworowej, a badam się regularnie.
  To tani i prosty sposób który uratował moje życie.

 3. Dla mnie nie brzmi to tak super…ciecierzycą usunąć raka? To jakim cudem nie wpadli na to żadni lekarze? Dlaczego stosują o wiele trudniejsze metody, skoro sposób jest tak prosty? To niemożliwe. Może nie miałeś raka tylko jakieś toksyny w organiźmie??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.